HAKKIMIZDA

Feromak Makine 2008 yılında ege bölgesinin sanayi şehirlerinden biri olan İzmir’de Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 100 m2 üretim alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, içinde bulunduğumuz teknoloji ve bilişim çağının sağladığı imkanları en geniş ölçüde kullanarak büyümesini sürdürmüş 600 m2 kapalı alanda üretim yapan bir firma olmuştur.

Feromak olarak CNC işleme grubu ile vardiyalı çalışma düzeninde otomotiv, makine ve imalat sektörüne parça üretmekteyiz. Seri üretimde, orta ve küçük seri üretimde, prototip yapımında, siparişe göre üretimde karmaşık işlerin geliştirilmesinde, müşterilerin isteklerine göre her zaman yeni çözümler geliştirmekteyiz.

Başlıca üretim ve proses yeteneklerimiz;

  • Tornalama
  • Freezeleme
  • Taşlama (Puntalı/Puntasız)
  • Delik içi broş çekme
  • Polisaj kaplama
  • Isıl işlem

olarak sıralanabilir.

İş ortaklarımıza hizmetimizi tüm tedarik zincirinin sorumluluğunu alarak sunmaktayız. Feromak Makine olarak hedefimiz; ürettiğimiz parçalara maksimum katma değer eklemek ve müşterilerimizin maliyetlerini minimuma indirerek tercih edilen bir çözüm ortağı olmaktır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile üretim hizmetlerinde sürekli değer yaratmaya çalışan firmamız için asıl iş imalat süreci ile başlar, satışın gerçekleşmesiyle birlikte devam eder.

Feromak Makine; tecrübesi, esnekliği, genç ve dinamik yapısıyla müşteri odaklı üretimi ile dünya pazarlarında daha fazla yer almak için yeterli imkanlara sahip olduğu inancıyla geleceğe umutla bakmaktadır.